Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale consilier juridic
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

consilier juridic

Buna ziua, am si eu o rugaminte,
O persoana, student in an terminal la Facultatea de Drept, poate fi angajata la o firma privata, la departamentul juridic pe un post similar celui de consilier juridic debutant pentru perioada vacantei de vara?
Va multumesc anticipat.
Asta se poate face dupa finalizarea studiilor. La angajare trebuie prezentat actul de studii. In momentul de fata puteti prezenta doar actul de finalizare studii liceale.