avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 577 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa postului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa postului

am si eu nevoie cine ma ajuta si pe mine de fise de post cum ar fi :sofer autocamion masina de mare tonaj;autoturisme si camionete,manipulant marfa,functionar economic, sef depozit,sef ferma agricola(agricultura),lucrator comercial,consilier juridic,incarcator-descarcator,tractorist,ingrijitor animale,tehnician veterinar,mecanic agricol,muncitor necalificat in agricultura,maistru mecanic auto,menajera sau femeie de serviciu,contabil,lacatus mecanic,electriciane chipamente electrice si energetice,sudor,paznic.va multumesc astept un raspuns

Alte discuții în legătură

Fisa post muncitor necalificatnecalificat la spargerea si taierea materialelor de constructii georgip georgip buna ziua, as dori si eu un model de fisa de post pentru un muncitor necalificat in constructii, casier, sofer de autocamion, electrician, lacatus mecanic, ... (vezi toată discuția)
Fise de post dobreg dobreg AS DORI SI EU FISE DE POST CU OBIECTIVE DE PERFORMANTA SI CRITERII DE EVALUARE PENTRU: LACATUS MECANIC,LACATUS CONSTR.METALICE SI NAVALE,MUNCITOR NECALIFICAT ... (vezi toată discuția)
Fisa postului alessandromassimo alessandromassimo va rog , am nevoie de cateva fise de post; Fisa postului pentru muncitor necalificat in agricultura: Fisa postului pentru camerista hotel; Fisa postului ... (vezi toată discuția)