Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Contributia de asigurari sociale de sanatate
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Contributia de asigurari sociale de sanatate

DACA SUNT ANGAJAT CU SFERT DE NORMA, BENEFICIEZ DE ASIGURARE DE SANATATE IN PROPORTIE DE 100% SAU DOAR IN PROPORTIE DE 25% ?
MULTUMESC.
NU EXISTA ASIGURARE DE 25 % DACA SUNTETI ANGAJAT PLATITI ASIGURARE CARE ESTE 5.5 % DIN SALAR , DECI BENEFIACIATI 100 LA 100 DE ASIGURARE .
Multumesc