Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Care sunt pasii urmatori ???
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Care sunt pasii urmatori ???

Buna ziua ! Care sunt pasii urmatori in situatia in care mi-a fost respins recursul ca fiind nefondat ...
In urma respingerii recursului, hotararea a devenit definitiva si irevocabila.
Ma sunt 2 cai extraordinare de atac - reviziuirea si contestatia in anulare, dar numai in anumite cazuri speciale prevazute expres de Codul de procedura civila.