Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Dovada pentru permis suspendat
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Dovada pentru permis suspendat

La suspendarea permisului mi s-a eliberat o dovada oin care scrie ca pot circula incepand cu data de 21.06.2011 pana la 06.07.2011.Intrebarea mea este: maine in 06.07.2011 mai pot circula cu aceasta dovada???mai este valabila????
Cereti prelungirea dovezii.
Altfel va pierdeti dreptul...
Pe data de 06 puteti circula dar apoi nu se mai poate fara acere prelungirea ei.