Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Mai sunt asigurat in sistemul public de sanatate?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Mai sunt asigurat in sistemul public de sanatate?

am beneficiat de pensie de invaliditate pana in martie 2011,am facut contestatie pentru o alta expertiza.Asigurarea de sanatate este valabila pana la rezolvarea contestatiei?
Daca nu figurati ca pensionar de invaliditate nu este, insa nu cred ca vor fi consecinte daca se admite contestatia