Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... De cate ori se poate face recurs in instanta?
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

De cate ori se poate face recurs in instanta?

Am dat in judecata institutia la care am lucrat , am castigat procesul dar ,mereu acea institutie ataca prin recurs.
Pana acum apar inregistrate 4 recursuri.
Intrebarea mea ar fi daca recursurile suntr limitate ca numar.
Multumesc.
Sunt limitate, dar acelasit ati si dv. daca ati de pierd cererea, sau recurs, etc. Tot sunt stabilite la codul de procedura respectiva.