Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Semantura electronica
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Semantura electronica

Semantura electronica cine trebuie sa o tina contabilul sau administratorul ?
oricare. sau la intelegere.
dar nu exista niste riscuri sa las semnatura electronica pe mana contabilului ...?
In afara de riscul de a nu va depune declaratiile , ce altceva sa faca cu semnatura electronica? Riscul contabilului de a tine dumneavoastra acel token in sertar inchis , se poate intampla ca el sa nu poata depune declaratiile la timp daca nu sunteti la birou sau sunteti plecat in concediu .
hozze a scris:

Semantura electronica cine trebuie sa o tina contabilul sau administratorul ?

semnatura electronica nu se da la nimeni