Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... recuperarea taxei de poluare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

recuperarea taxei de poluare

cum se face o cerere pentru copie dupa, dosarul de inmatriculare a masini, catre cine si unde(la care politie)
Se depune la Prefectura o cerere de mana, impreuna cu o taxa de 4 RON platita la Trezorerie si cu o copie a cartii de identitate. Cererea se adreseaza in atentia Serviciului inmatriculari auto. Raspunsul il primiti in termen de 30 de zile prin posta.