avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 621 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Vizualizare dosar fiscal ANAF
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Vizualizare dosar fiscal ANAF

Buna ziua!
va solicit ajutorul in urmatoarea problema: ma loghez pe site-ul anaf cu certificatul digital, accesez aplicatia dosar fiscal, dar imi apare mesajul ca nu sunt logat la Oracle BI Server, sau daca sunt logat, conexiunea a expirat, sau ...
A intampinat cineva aceasta problema? Daca da, va rog sa ma ajutati cu solutia.
Multumesc anticipat pt raspunsurile d-stra. O zi buna!
Cel mai recent răspuns: esttrans , utilizator 14:47, 25 Octombrie 2011
nu va faceti probleme si eu am intimpinat acelasi mesaj
cred ca iar nu merge site ANAF.pt. a vizualiza Dosar fiscal.,am mai patit asa de multe ori si am revenit adoua zi.:hm:.
Ultima modificare: Miercuri, 7 Septembrie 2011
iulia53, utilizator
Multumesc frumos!
Buna ziua, din nou!!!
dupa multe incercari, am reusit sa accesez aplicatia, introduc unul din CUI-urile pentru care doresc vizualizarea si-mi apare un mesaj de genul ”javascript:void null”.
Ar trebui sa mai instalez ceva ca sa pot vizualiza datele respective? Multumesc anticipat pt. raspunsurile d-stra!!!

O zi buna!
ati actualizat Softul Java?
pentru a transmite decl112 este o noua versiune la validatorJ1.5.1
Nici eu nu reuseam sa intru. Foloseam Mozilla Firefox. Am incercat cu Internet Explorer si a mers. S-ar putea sa fie o chestie....

Alte discuții în legătură

Probleme cu site-ul leuca_luminita leuca_luminita Buna ziua! Am de vreo cateva zile probleme cu vizualizarea anumitor sectiuni din site. Cand doresc sa vizualizez continutul unei stiri (de exemplu) imi apare ... (vezi toată discuția)
Nu reusesc sa-mi vizualizez mesajele pe yahoo! avTodincaVeronica avTodincaVeronica De cateva zile, daca intru pe adresa de yahoo si incerc sa vad ce mesaje am primit de la avocatnet.ro, nu imi apare nimic si nu pot sa le vizualizez. Jos ... (vezi toată discuția)
Topic citit Gabriela Mihai Gabriela Mihai Inainte, daca citeam un topic arata citit. Acum este tot galben si ma deruteaza. (vezi toată discuția)