Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Vizualizare dosar fiscal ANAF
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Vizualizare dosar fiscal ANAF

Buna ziua!
va solicit ajutorul in urmatoarea problema: ma loghez pe site-ul anaf cu certificatul digital, accesez aplicatia dosar fiscal, dar imi apare mesajul ca nu sunt logat la Oracle BI Server, sau daca sunt logat, conexiunea a expirat, sau ...
A intampinat cineva aceasta problema? Daca da, va rog sa ma ajutati cu solutia.
Multumesc anticipat pt raspunsurile d-stra. O zi buna!
nu va faceti probleme si eu am intimpinat acelasi mesaj
cred ca iar nu merge site ANAF.pt. a vizualiza Dosar fiscal.,am mai patit asa de multe ori si am revenit adoua zi.:hm:.
iulia53, utilizator
Multumesc frumos!
Buna ziua, din nou!!!
dupa multe incercari, am reusit sa accesez aplicatia, introduc unul din CUI-urile pentru care doresc vizualizarea si-mi apare un mesaj de genul ”javascript:void null”.
Ar trebui sa mai instalez ceva ca sa pot vizualiza datele respective? Multumesc anticipat pt. raspunsurile d-stra!!!

O zi buna!
ati actualizat Softul Java?
pentru a transmite decl112 este o noua versiune la validatorJ1.5.1
Nici eu nu reuseam sa intru. Foloseam Mozilla Firefox. Am incercat cu Internet Explorer si a mers. S-ar putea sa fie o chestie....