Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... NU reusesc sa-mi vizualizez mesajele pe yahoo!
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

NU reusesc sa-mi vizualizez mesajele pe yahoo!

De cateva zile, daca intru pe adresa de yahoo si incerc sa vad ce mesaje am primit de la avocatnet.ro, nu imi apare nimic si nu pot sa le vizualizez.
Jos imi apare "Error on page". Pe site-ul asta reusesc sa intru doar de pe www.avocatnet.ro. Nu mai reu... .
Ce sa fac?
Alte mesaje pot sa vizualizez, mai putin pe cele de pe www.avocatnet.ro

E nasol ca si daca vreau sa vad daca a scris cineva la topicul asta, trebuie sa intru tot pe acest site. :(
buna seara,

haideti sa discutam clar, sa putem intelege si noi care este problema.

v-ar ruga sa imi povestiti de la inceput unde apare eroarea, ce incercati sa faceti in acel moment, care era actiunea pe care o asteptati sa se intample si ce s-a intamplat in realitate, etc.

eventual, cu descrierea si numerotarea fiecarui pas pe care il parcurgeti.

spre exemplu:
1. intru in contul meu de yahoo
2. deschid newsletterul avocatnet.ro
3. incerc sa dau click pe un titlu de acolo
4. in loc sa se deschida o pagina a websiteului, se deschide o pagina goala sau se deschide o pagina cu eroare.
5...

Ce browser folositi (internet explorer sau firefox - scrie pe banda albastra din partea superioara a fiecarei pagini de internet)

M-ar interesa sa inteleg cu adevarat care e problema pentru ca acum nu inteleg prea multe. Vreau sa imi dau seama in ce masura este o problema a computerului sau conexiunii dvs sau este o problema de la noi.

Va multumesc.
Multumesc pentur promptitudine. :)

In momentul in care intru in inbox, pot sa vad de la cine am mesajele, se vede titlul mesajului si ca l-am primit de la avocatnet.ro, insa nu vad nici un text, apare un spatiu alb in locul textului, propriu-zis.
Iar in stanga jos, unde de obicei apare "Done", mie imi apare "Error on page."
Folosesc internet explorer, dar am incercat sa intru si de pe AMBrowser, de pe care intru pe acest site.
stiu ca o sa para ciudat ca va intreb dar... ati incercat de pe alt calculator? sa faceti toate aceste lucruri?

ma intereseaza pentru ca am banuiala ca e o problema la computerul dumneavoastra si e posibil sa fie chiar vorba de virusi sau alt gen de programe care va impiedica sa navigati pe internet.
o sa incerc sa intru si de pe alt calculator. Ma gadenam ca trebuie sa-mi schimb adresa de mail. :(
Messengeru merge foarte bine, n-am probleme.
Desi scriu pe forum cam tot ca inainte, insa fara sa pot accesa adresa de yahoo, vad ca rating-ul imi scade vertiginos. :( NU ca m-ar deranja foarte mult, dar sunt curioasa pana unde poate scadea in jos.