Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii baza calcul CM dupa revenirea din CCC 2 ani
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

baza calcul CM dupa revenirea din CCC 2 ani

Buna ziua,
Situatia este: angajata a revenit din concediu de crestere copil in data de 16.08.2011, iar din 16.08.2011 este in concediu medical.
Intrebarea este daca baza de calcul / zile a concediului medical ramane aceeasi, adica baza de calcul care era inainte de a intra in CCC sau baza de calcul va fii 670*6luni/127zile ?
Va multumesc!
MonicaC, utilizator
S-a facut vreo modificare asupra salariului realizat ? daca nu se merge pe vechiul calcul .