Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Procedura civila - s-a schimbat ceva in codul de ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Procedura civila - s-a schimbat ceva in codul de procedura civila?

Poate cineva sa-mi spuna daca s-a schimbat ceva si in Codul de Procedură Civilă?
Multumesc !
Codul de procedura civila inca nu a fost pus in aplicare la 1 octombrie 2011. Numai Codul civil.
Multumesc Monique !:)
Elu a scris:

Poate cineva sa-mi spuna daca s-a schimbat ceva si in Codul de Procedură Civilă?
Multumesc !

Ultima modificare aduca Codului de procedura civila a fost adusa prin Legea nr.71/2011 pentru punerea in aplicare a Legii nr. 287/2009 privind Codul civil
multumesc mult pentru lamurire !