Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene pentru activitati privind sanatatea ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene pentru activitati privind sanatatea umana

Buna ziua
Pentru activitati de sanatate umana cod caen 8690, ce posibilitati de accesarea fondurilor europene sunt?
va multumesc.
ar fi cateva intrebari referitor la societate:
infiintata?
mediu rural?
mediu urban?
varsta sub 35 ani?
cateva linkuri:
[ link extern ]
[ link extern ] -/
- societatea are o vechime de 3 ani,
-mediu urban
-varsta peste 35 ani.
Multumesc.
in aceste conditii,puteti citi :
-ghidul solicitantului al POR axa 4, DMI 4.3- Sprijinirea dezvoltarii microintreprinderilor care se va relansa in 2012 [ link extern ]
-[ link extern ]