Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... atasare dosar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

atasare dosar

am termen pe 24 noiembrie 2011 , INTR-UN DOSAR NUMIT B iar instanta a cerut compartmentului arhiva atasarea altui dosar numit A . pe 28 10 2011 atsat la dosarul C care s-a suspendat pentru lipsa partilor un alt dosar la care era atasat dosarul A .atunci se poate in situatia suspendarii de mai sus sa se ia dosarul A SI SA SE ATASEZE CAUZEI dosarului b pe 24 noiembrie , sau suspendarea retine dosarul b la cauza c ?
conexitatea este doar pentru a rezolva fondul comun a doua sau mai multe probleme care au undeva un punct comun, deci daca situatia o permite atunci se va putea permite acest lucru...functie de la caz la caz, fireste se pot ridica exceptii ;)
sebastian-barbulescu, utilizator