Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... o personala are 2 titluri de proprietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

o personala are 2 titluri de proprietate

o pers. are 2 titluri de proprietate , intr-un doasar pe rol, unul are 3 stampile,dar nu are parceaua si lotul iar de-al doilea , are parceaua ,dar nu are decat 1 stampila,si ambele au acelasi nr. de inregistrare.
Primul cel cu 3 stampile a fost anulat prin hotarare judecatoreasca, deoarece era incomplet, iar al doilea, are decat 1 stampila , si are acelasi nr. de inregistrare.
E legal,acel titlu de proprietate ?
X-(
Doar instanta poate hotari. Invocati aceasta exceptie.