Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate CE SE POATE FACE?cum putem sa evitam totul?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

CE SE POATE FACE?cum putem sa evitam totul?

Ce putem face sa nu mai fie aceleasi probleme .
.ex: -am plecat cu copilu pt ca.....iar fostul(fosta) mia furat copilu;
:help::help::sorry: -nu vror sa ajunga la un acord pt binele copilului
-nu se pot suporta (dupa ce au facut un copil)
-se ajunge la batai sau chiar mai rau(au fost si cazuri in care mama a castigat copilu in instanta si tatal ia omorat pe amandoi)

X-( IAR CEL MAI RAU ESTE CA SINGURA PERSOANA CARE SUFERA CEL MAI MULT ESTE SUFLETELUL ACELA MIC!!!X-(
trebuie facuta actiune pt stabilire program de vizitare minor
Interventie moderator

@elenazahiu

Va rog nu mai deschideti subiecte dupa subiecte pe aceeasi tema.
Continuati discutia aici, unde ati inceput-o:

www.avocatnet.ro/content/for...

Multumesc pentru intelegere.