avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 168 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate CE SE POATE FACE?cum putem sa evitam totul?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

CE SE POATE FACE?cum putem sa evitam totul?

Ce putem face sa nu mai fie aceleasi probleme .
.ex: -am plecat cu copilu pt ca.....iar fostul(fosta) mia furat copilu;
:help::help::sorry: -nu vror sa ajunga la un acord pt binele copilului
-nu se pot suporta (dupa ce au facut un copil)
-se ajunge la batai sau chiar mai rau(au fost si cazuri in care mama a castigat copilu in instanta si tatal ia omorat pe amandoi)

X-( IAR CEL MAI RAU ESTE CA SINGURA PERSOANA CARE SUFERA CEL MAI MULT ESTE SUFLETELUL ACELA MIC!!!X-(
Cel mai recent răspuns: Ares-3 , moderator 18:03, 13 Decembrie 2011
trebuie facuta actiune pt stabilire program de vizitare minor
Interventie moderator

@elenazahiu

Va rog nu mai deschideti subiecte dupa subiecte pe aceeasi tema.
Continuati discutia aici, unde ati inceput-o:

www.avocatnet.ro/content/for...

Multumesc pentru intelegere.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Despre intreprinderea familiala alinutza9 alinutza9 Va rog sa-mi spuneti daca o intreprindere familiala poate avea mai multe puncte de lucru.Daca da,trebuie ca acestea sa fie declarate la infiintare sau este ... (vezi toată discuția)
Angajatorul ContSters205948 ContSters205948 ACUM 2 luni am plecat din firma mi sa dat salariul am trimis pe cineva prin procura sa imi ridice banii.PE fostul angajator lam reclamat la ITM,garda ... (vezi toată discuția)
Dreputuri vizitare minor sperantagabi sperantagabi daca un parinte are custodia unui minor ,poate parasi tara fara acordul celuilalt parinte? daca da ,cum se pune poblema cu dreptul la vizita,trbuie sa mergi in ... (vezi toată discuția)