Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... date de conatct / adresa de mail pentru Parchetul pe ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

date de conatct / adresa de mail pentru Parchetul pe langa Judecatoria Valcea

Buna ziua,

Stiti cumva, cum pot afla o adresa de mail oficiala a Parchetului de pe langa Judecatoria Valcea? Numarul de telefon 0250.738.020 gasit pe internet nu functioneaza. Va multumec!
Cele mai actualizate date de contact:

Parchetul de pe lângă
Judecătoria Râmnicu Vâlcea
Adresa: str. Carol I nr. 10, Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea
Tel./Fax: 0250.732.623; E-mail: pt_valcea@mpublic.ro
Website: [ link extern ]