avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 190 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Adeverinta medicala tip MS 18.1.1 si Certificat de ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Adeverinta medicala tip MS 18.1.1 si Certificat de sanatate tip A5

Doua formulare banale pe care le folosim pe la angajare, inscriere concursuri etc.
Am nevoie de actul/actele normative in baza carora se stabileste forma si continutul lor.

Multumesc.
Adeverinta medicala tip MS 18.1.1:
[ link extern ]
Multumesc dar nu am nevoie de formular ci de actele normative care creaza aceste formulare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Refuzul medicului de familie de a elibera adeverinta medicala tip ms 18.1.1 Stratienco Stratienco Ce se poate face atunci cand medicul de familie refuza sa elibereze (completeze) adeverinta medica tip MS 18.1.1 (Necesara insrcierii la orice facultate, aceea ... (vezi toată discuția)
Fisa post personal contractual institutie publica lucretia voinea lucretia voinea Care este actul normativ care stabileste forma si fondul in care se elaboreaza fisa postului pentru personalul contractual din cadrul institutiilor publice? ... (vezi toată discuția)
Ce documente trebuie să încheie și să semneze o comisie de concurs? enigmescu enigmescu Am căutat pe net să mă lămuresc asupra documentelor pe care o comisie de concurs instituită în vederea organizării de concurs pentru ocuparea unui post ... (vezi toată discuția)