Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Leasing auto - pot sa iau inca un credit?
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Leasing auto - pot sa iau inca un credit?

Saluatre,

Am un leasing auto si as dori sa iau un credit. Banca poate vedea la verificare ca am acest leasing auto? Leasingul este pe persoana fizica la Porschebank.

Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

Numai bine
Da,vede pentru ca suma este comunicata la centrala incidentelor de plata.Va spun din proprie experienta acest fapt.Daca verificati printre documentele primite de la PORSCHE ve-ti gasi si un inscris prin care vi se aduce la cunostinta aceasta situatie.