Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Cele mai recomandate tratate si datele la care se ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Cele mai recomandate tratate si datele la care se sustin probele pentru admitere INM 2012

care sunt cele mai recomandate manuale pt admiterea la INM si exista o data la care se va sustine examenul in 2012
Buna ziua,
Aici apar toate concursurile din cadrul INM
[ link extern ]