Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Firme cu datorii
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Firme cu datorii

Buna ziua,
Revin pe forum cu o intrebare adresata celor mai cunoscatori decat mine si anume: exista vreun site sau vreo modalitate de afla un top al firmelor cu datorii din Romania, eventual un top pe judete ?
Va multumesc !
Accesati www.anaf.ro
Agentia Nationala de Administrare Fiscala va publica pe pagina sa de internet, la finalul lunii ianuarie, lista cu contribuabilii care au restante la bugetul general consolidat al statului la 31 decembrie 2011.
Lista datornicilor va fi publicata pe site-ul ANAF, la categoria Informatii publice, subcategoria Obligatii restante la bugetul de stat.

www.avocatnet.ro/content/art...