Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Deducere combustibil pentru un drum catre magazin
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Deducere combustibil pentru un drum catre magazin

Buna ziua,

Ma intereseaza sa stiu daca se poate deduce combustibilul(in baza unui ordin de deplasare) de la locatia PFA la un magazin aflat in alt oras. Drumul este parcurs pentru achizitionarea de mobilier. Mentionez ca magazinul la care doresc sa merg nu are sediu in orasul meu.

Va multumesc!
Din punctul meu de vedere nimic nu va poate opri sa nu deduceti, sunt cheltuieli facute in considerarea societatii