Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Eliberare Anexa 24 - cine o face
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Eliberare Anexa 24 - cine o face

In cadrul unei actiuni in constatare a dreptului de proprietate asupra unui imobil care a apartinut bunicii mele (decedata in 1978) instanta a solicitat aducerea anexei 24 pentru a dovedi calitatea mea de unic mostenitor.
Primaria municipiului Campina, municipiu in care a avut ultimul domiciliu bunca mea, nu mai elibereaza acest document. De unde il pot obtine?
Va multumesc
nu se poate sa nu elibereze. anexa 23 si 24 se elibereaza de catre serviciul de stare civila din cadrul oricarei primarii. depuneti o cerere in scris, cereti numar de inregistrare.
De unde scot actul de construcție din anul 1975