Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Plata impozit pe profit anual
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Plata impozit pe profit anual

Va salut

Imi puteti spune, unde scrie ca dupa ce depun declaratia 101 (pana pe 25 martie), trebuie sa si platesc diferenta aferenta?
Nu gasesc in codul fiscal unde imi spune exact ca dupa depunerea declaratiei anuale, trebuie sa fac automat si plata.
pentru a va lamuri vizitati [ link extern ]