avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 516 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Plata impozit pe profit anual
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Plata impozit pe profit anual

Va salut

Imi puteti spune, unde scrie ca dupa ce depun declaratia 101 (pana pe 25 martie), trebuie sa si platesc diferenta aferenta?
Nu gasesc in codul fiscal unde imi spune exact ca dupa depunerea declaratiei anuale, trebuie sa fac automat si plata.
Cel mai recent răspuns: leiila , utilizator 23:20, 23 Martie 2012
pentru a va lamuri vizitati [ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Atentie! declaratia 101 - termen 26 martie 2012, inclusiv. descarca noile formulare ale declaratiilor 100 si 101. Ioana Constantin Ioana Constantin OG 2/2012, pentru modificarea şi completarea Ordonanţei Guvernului nr. 92/2003 privind Codul de procedură fiscală .......... Art. II. - Declaraţia ... (vezi toată discuția)
Impozit pe venit i.i., p.f.a. cabrancea76 cabrancea76 Cum se calculeaza venitul net la i.i., p.f.a. care are ca obiect de activitate comert cu amanuntul (magazin alimentar)? (vezi toată discuția)
Trim 4 2011 OanaMihut OanaMihut Am o rugaminte daca ma poate ajuta cineva cu o lamurire referitoare la termenul de depunere al declaratiei d 101 in functie de modul de completare a decl 100 ... (vezi toată discuția)