Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Alegeri locale 2012 - locatia biroului electoral ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Alegeri locale 2012 - locatia biroului electoral judetean

salut,am si eu o rugaminte,as vrea sa stiu unde se afla biroul electoral judetean "locatia lui" in judetul botosani multumiri
Cel mai probabil nu a fost inca stabilit. Se stabilieste cu 30 de zile inainte si de obicei este ori in cladirea prefecturii ori a primariei capitalei de judet.