Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Impozit pe terenul agricol
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Impozit pe terenul agricol

Ma poate ajuta cineva cu un raspuns cu privire la impozitul pe terenurile agricole ,in sensul daca e acelasi indiferent de autoritatea publica locala in zona in care se afla ,mai precis ,daca e in extravilanul unei comune ,sau a unui oras.
Mutumesc mult.
este diferit