Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Deschidere cont Ungaria
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Deschidere cont Ungaria

Care sunt conditiile pentru a deschide un cont bancar in Ungaria ca si persoana fizica cu domiciliul in Romania? Se poate macar face asa ceva?
Andreilp, utilizator
Dati un search pe motorul de cautare cu cuvintele "Banking in Hungary". Al treilea link va lamureste ca se poate.