Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... cumparare spatiu comun
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

cumparare spatiu comun

buna ziua,

sunt interesata sa cumpar un spatiu comun din blocul in care locuiesc.
cum se procedeaza?

multumesc.
Cititi topicul al doilea din sectiunea noastra!
nu stiu unde gasesc acest al doilea topic. aveti un link va rog?
Este greu, daca nu chiar imposibil sa cumparati un spatiu comun intr-un bloc de locuinte.
Gasiti argumente pro si contra pe adresele:
www.avocatnet.ro/content/for...