Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... taxa radio-tv
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

taxa radio-tv

Daca am firma de difuzarea presei si detin 4-5 chioscuri de vanzare racordate la curent trebuie sa platesc taxa TV SI RADIO pe fiecare chiosc? mentionez ca nu am televizoare in chioscuri
Nu trebuie sa platesti taxa radio -tv.
dar am primit avertismen de la Societatea romana de radio si tv sa platesc conformHG 978/2OO3