Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... fonduri europene
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

fonduri europene

care sunt pasii pe care trebuie sa-i urmeze o asociatie de proprietari pentru a accesa fonduri europene pentru reabilitare locuinte?
Trebuie dosar inregistrat la primarie , catre primar.Informatii vetti prmi de la biroul cadastru-proiectari si iti va spune ei ce trebuie sa cuprinda acest dosar, mai departe este treaba lor sa intocmeasca si sa acceseze fonduri europene. Dvs. scrieti in cerere doar ce doriti sa obtineti. Oricum este multa umblatura.
Adriantot, moderator