Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cod cor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cod cor

Buna ziua,

Intrebarea mea este urmatoarea: ce cod cor corespunde functiei de sef echipa, tura, formatie, in cadrul unei brutarii?
Ce am gasit se refera la alte domenii de activitate sau poate nu am stiut eu sa fac asimilarea.

Multumesc.

COR : 132235 - Sef formatie