Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... declina cauza de la curtea de apel la tribunal
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

declina cauza de la curtea de apel la tribunal

Buna ziua ,sunt implicata intr-un proces iar verdictul a fost urmatorul;Solutie: Admite excepţia necompetenţei materiale a Curţii de Apel Bucureşti. Declină competenţa de soluţionare a cauzei în favoarea Tribunalului Bucureşti - Secţia Contencios Administrativ şi Fiscal. Fără cale de atac. Pronunţată în şedinţă publică azi, 27.04.2012.
Pagina 1 Intrebare;cat timp poate dura punerea pe rol a dosarului,va multumesc
Avand in vedere ca este vacanta judecatoreasca ... primul termen ar putea fi dupa 01.09.2012.