Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensia anticipata
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensia anticipata

Perioada de 12 luni cat am luat indemnizatie de somaj se ia in calcul la PENSIA ANTICIPATA(fara penalizari)?
multumesc!
Perioada in care ati beneficiat de indemnizatie de somaj se are in vedere la stabilirea pensiei anticipate.