Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit infiintarea ii
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

infiintarea ii

Asi dori sa deschid o florarie ,ce cod CAEN corespunde si ce calificare ar trebui sa am pentru infiintarea de II
Eu as merge pe codul 4776 - Comert cu amanuntul al florilor, plantelor si semintelor; comert cu amanuntul al animalelor de companie si a hranei pentru acestea, in magazine specializate