avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 192 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salarii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salarii

buna ziua,
Cit este SALARIUL NET AL ASISTENTULUI SOCIAL DEBUTANT CU STUDII MEDII din unitatile de asistenta sociala din sectorul bugetar ,altele decat cu paturi, iulie 2012?
multumesc!
Cel mai recent răspuns: grisa56 , utilizator 02:45, 3 August 2012
REVIN CU ACEEASI INTREBARE ,DAR FORMULATA ALTFEL. CE INDEMNIZATIE DE INSOTITOR ARE O PERSOANA ADULTA CU HANDICAP GRAV ;COD HANDICAP:1 ,acum in iulie 2012?
multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Drepturile persoanei cu handicap vizual grav eagle_free eagle_free As dori sa stiu si eu in legatura cu drepturile unei persoane cu handicap grav vis-a-vis de Legea nr. 448/2006. Legea nr. 448/2006 prevede ca: Art. 42. - ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie DutuA DutuA Buna ziua,daca sunt insotitor pt peroana cu handicap gr 1 si sunt angajata la primarie ca insotitor,peroana cu handicap mai are drepul la indemnizatie inafara ... (vezi toată discuția)
Am handicap grav, cu asistent personal ! banii îi primesc eu, ... Ledoasa Ledoasa Am handicap grav, cu asistent personal ! Banii îi primesc eu, nu am un angajat ! Când am nevoie de ajutor, plătesc și-mi fac treaba ! Vechimea este ... (vezi toată discuția)