Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salarii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salarii

buna ziua,
Cit este SALARIUL NET AL ASISTENTULUI SOCIAL DEBUTANT CU STUDII MEDII din unitatile de asistenta sociala din sectorul bugetar ,altele decat cu paturi, iulie 2012?
multumesc!
REVIN CU ACEEASI INTREBARE ,DAR FORMULATA ALTFEL. CE INDEMNIZATIE DE INSOTITOR ARE O PERSOANA ADULTA CU HANDICAP GRAV ;COD HANDICAP:1 ,acum in iulie 2012?
multumesc!