Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Precizare admitere INM sesiunea noiembrie 2012
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Precizare admitere INM sesiunea noiembrie 2012

Imi poate raspunde cineva daca in noiembrie 2012 se va organiza admiterea la INM doar pentru cei cu vechime de 5 ani ori pentru toata lumea ( inclusiv proaspetii absolventi )?

Multumesc mult !!!
Admiterea la INM se realizeaza o data pe an ( ca regula). Pentru noiembrie 2012 se preconizeaza a se organiza concurs numai pt cei cu vechime...