Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... avansare in grad profesional
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

avansare in grad profesional

Avansarea in grad profesional la functionarii publici se face din 2 in 2 ani sau din 3 in 3 ani?
Din trei in trei ani (adica vechimea minima in gradul profesional din care avansezi trebuie sa fie de trei ani).