Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Evacuare din casa nationalizata
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Evacuare din casa nationalizata

Buna ziua,Sunt parat intr-un proces de evacuare din casa nationalizata(sunt chiriasa),mi-a fost respins apelul si am primit comunicarea azi(5.11.2012).Sub propozitia:"Obliga apelantii catre reclamanta la plata sumei de 300 de lei,cheltuieli de judecata reduse",scrie DEFINITIVA si sub"Cu recurs in 15 zile de la comunicare".Ce inseamna?Pot face recurs impotriva sentintei sau pot face recurs doar pentru cheltuielile de judecata?
Va multumesc frumos
~ Conținut șters la cerere ~
Va multumesc din suflet.