Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... inscrierea tabel suplimentar
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

inscrierea tabel suplimentar

Institutiile bugetare platesc taxa de inscriere in tabelul suplimentar(mentionez ca este vorba despre o societate aflata in insolventa cf.Legii 85/2006)
banuiesc ca va referiti la inscrierea creantei bugetare in tabelul suplimentar urmare a calcularii dobanzilor la aceste creante, in acest caz nu se achita nici o taxa de timbru, creanta bugetara fiind deja inscrisa iar in tabelul suplimentar ea este majorata.