Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate castig pariuri sportive
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

castig pariuri sportive

Buna seara!
Am un bilet castigator la superbet din 24.10.2012 pe care l-am gasit abia acum. Intrebarea mea este: mai pot sa ridic castigul, sau l-am pierdut ?
Multumesc.
intrebati la o agentie de pariuri sportive, cred ca sunt cei mai in masura sa va raspunda si sa va puna la dispozitie normele legale afernte cazului dvs.
Puteti sa incasati biletul si azi :) .