Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... asistenta gratuita?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

asistenta gratuita?

in ce conditii pot beneficia de asistenta gratuita din partea unui avocat intr-o problema de desfacere a contractului de munca?
in cadrul unei fundati
trebuie sa va adresati cu o cerere de ajutor public judiciar sub forma asistentei prin avocat, instantei de judecata.
In cazul unui litigiu puteti beneficia de un ajutor public judiciar plata onorariului pentru asigurarea reprezentarii, asistentei juridice si, dupa caz, a apararii, printr-un avocat numit sau ales.