avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 501 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... suspendare raport de serviciu si promovare in clasa
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

suspendare raport de serviciu si promovare in clasa

daca am suspendat raportul de serviciu pe 1 an, perioada aceasta nu se ia in cosiderare la termenul prevazut pentru promovare in gradul urmator?
Cel mai recent răspuns: mihaicalinescu2005 , utilizator 18:02, 24 Noiembrie 2012
nu :)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Promovare grad profesional după ccc George912203 George912203 Am fost angajata în anul 2017 în cadrul unei instituții publice ca inspector debutant, în anul 2018 am promovat în gradul de asistent. În anul 2021 am ... (vezi toată discuția)
Evaluare functionar public la reluare activitate DIANA_RU DIANA_RU Unui funcţionar public care a avut raportul de serviciu pentru concediu de creştere a copilului în vârstă de până la 2 ani i se poate întocmi raport de ... (vezi toată discuția)
Promovare in grad mariuca12 mariuca12 va prezint următoarea situaţie a unui funcţionar public 01.05.2008 auditor principal 3 01.05.2009 consilier principal 3 01.01.2010 auditor principal ... (vezi toată discuția)