Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... suspendare raport de serviciu si promovare in clasa
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

suspendare raport de serviciu si promovare in clasa

daca am suspendat raportul de serviciu pe 1 an, perioada aceasta nu se ia in cosiderare la termenul prevazut pentru promovare in gradul urmator?
nu :)