avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 263 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... infiintare SRL-cod caen 4774
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

infiintare SRL-cod caen 4774

Buna ziua,
vreau sa infiintez un SRL-cod caen 4774(comert cu amanuntul al articolelor medicale si ortopedice,in magazine specializate,daca poate sa-mi ofere cineva informatii despre ce aprobari sunt necesare?si de catre ce unitati?sau unde in legislatie pot gasi informatii?
va multumesc!

Alte discuții în legătură

Care este noul cod caen pentru cabinete medicale? Forever_12 Forever_12 Buna seara! Am auzit ca s-a schimbat codul CAEN al cabinetelor medicale. Care ar fi acela? Eu doresc sa infiintez un cabinet medical,am diploma de ... (vezi toată discuția)
Coduri caen pentru un centru oftalmologic DI_DI DI_DI Buna ziua, As dori sa deschid un SRL-Debutant pentru un centru oftalmologic, in care sa prestez urmatoarele servicii: consultatii; interventii chirurgicale in ... (vezi toată discuția)
Caen-uri 8690, 4774 ContSters277082 ContSters277082 Buna ziua, Imi puteti spune de ce autorizatii sunt susceptibile Caen 8690(consultatii optometrice) si 4774(comert cu amanuntul produse specifice in magazine ... (vezi toată discuția)