Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii fise fiscale
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

fise fiscale

acum in 2013 am descoperit o eroare la o fisa fiscala din anul 2007 in sensul ca
in fisa fiscala la persoane in intretinere nu am trecut CNP-ul si sa bifez casutile corespunzatoare lunilor canad i-am acordat deducere iar la suma dedusa este trecuta suma corect.Mai pot depune acum rectificativa in care sa completez datele pentru care am acordat deducere? Ce se poate intampla daca nu mai depun?

S-au prescris toate datoriile aferente anului 2007. Lasati asa si nu va mai faceti probleme de constiinta.