Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Dreptul muncii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Dreptul muncii

Daca se tripleaza volumul de activitate dintr-un birou se poate reduce numarul de personal ?
Este o stare de anormalitate din punctul meu de vedere ...nu se poate reduce numarul de personal daca se mareste volumul de activitate ... dar la unii angajatori ar fi posibil.
Multumesc pentru raspuns.O zi placuta !