Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... legea 202/2010
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

legea 202/2010

Buna ziua.
Va rog sa imi spuneti daca legea 202/2010 se aplica pentru orice fel de inselaciune
Dipsozitia introdusa prin Legea 202/2010 privind reducerea pedepsei sau aplicarea unei santiuni administrative in cazul inselaciunii si a altor infractiuni, a fost declarata neconstitutionala prin Decizia 573/2011.