Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Monetar- obligatia de a intocmi monetar
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Monetar- obligatia de a intocmi monetar

Mai trebuie intocmite monetare???
M-am apucat sa citesc M/.O. care ne informeaza ce acte trebuie sa contina un dosar cu acte la o societate care vinde cu casa fiscala de marcat , dar nu gasesc nimic scris de monetare.
carmen01011958, moderator
ati citit: omef-3512-2008-documente-financiar-contabile-mof-870 si mai exact uitativa la anexele cu tipizate. Acolo nu mai este nimic specificat de monetare