Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Revizuire recurs
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Revizuire recurs

Ce sanse sunt sa castigi la revizuirea unui recurs ?
Pentru a promova cu succes o astfel de actiune trebuie va incadrati in motivele limitativ prevazute de art. 322 C.proc.civ( vi se aplica dispozitiile codului vechi de procedura).
revizuirile sunt admise 1 / 1000 dar asta pt ca sunt facute in 999 / 1000 aiurea, ca si cum ar fi un recurs la recurs.