Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Un avocat pt recuperarea taxei auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Un avocat pt recuperarea taxei auto

Buna,
Caut un avocat care e specializat in asa ceva, doresc sa recuperez taxa auto ce am platit-o in 2010 si sa ma lamureasca cum e si cu noul timbru.
Multumesc
In ce luna din 2010 ati platit taxa? Primul pas e sa solicitati restituirea de la autoritatea care a incasat taxa, apoi instanta .
Conform regulamentului de postare în forum este interzisă trimiterea la specialişti indiferent de pregătirea lor profesională. Dacă doriţi să găsiţi un avocat specializat pe recuperarea taxei de poluare vă rog să vă adresaţi Baroului de Avocaţi din judeţul unde locuiţi sau vă adresaţi prin intermediul mesageriei private unui consultant al forumului.
Vă multumesc pentru înţelegere.